
Balletleerlingen schitteren in Het Zwanenmeer
Sport Foto's 554 keer gelezenVEGHEL / SCHIJNDEL | Met een indrukwekkende uitvoering van Het Zwanenmeer heeft Balletschool Elmira van Maris haar eerste grote productie onder eigen naam succesvol op de planken gebracht. De voorstelling, die plaatsvond in De Blauwe Kei in Veghel, wist het publiek diep te raken en werd beloond met een langdurig en enthousiast applaus.
Tijdens de avond brachten leerlingen van de balletschool het beroemde klassieke ballet tot leven met een combinatie van technische vaardigheid, expressie en passie voor dans. Voor veel bezoekers vormde de voorstelling een emotionele ervaring. In de zaal waren zichtbaar ontroerde reacties te zien, terwijl de waardering van het publiek na afloop duidelijk hoorbaar was.
Voor eigenaresse en artistiek leider Elmira van Maris markeert de productie een bijzonder moment. Het was de eerste volledige voorstelling die onder de naam van haar eigen balletschool werd gerealiseerd. Daarmee vormde de uitvoering niet alleen een artistieke prestatie, maar ook een belangrijke mijlpaal in de ontwikkeling van de school.
“Deze voorstelling was het resultaat van maandenlange voorbereiding, inzet en toewijding van onze leerlingen en docenten. Dat we het publiek zo hebben weten te raken, maakt ons ongelooflijk trots”, aldus Elmira van Maris.
De keuze voor Het Zwanenmeer, een van de meest geliefde en iconische balletten uit het klassieke repertoire, onderstreepte de ambitie van de balletschool om dansers de kans te bieden zich zowel technisch als artistiek te ontwikkelen. Volgens bezoekers slaagden de dansers erin de emotie en schoonheid van het verhaal op overtuigende wijze over te brengen.





































