Afbeelding
Foto:

Still Working brengt swingende middag naar Muziekcafé De Brink

Recreatie en Toerisme 108 keer gelezen

EERDE | Op zondagmiddag 27 september verzorgt coverband Still Working een optreden in het Muziekcafé van De Brink in Eerde. De tienkoppige band uit Veghel en omgeving staat bekend om haar energieke optredens en een gevarieerd repertoire vol bekende covers.

Tijdens het optreden komen vooral soulklassiekers en hits uit de jaren 70, 80 en 90 voorbij van onder anderen James Brown, Tina Turner, Chicago, Paul Simon, Solomon Burke en Joe Cocker. Daarnaast brengt de band ook muziek van hedendaagse artiesten, zoals Anouk, Danny Vera en Adele.

Met een combo, vier blazers, een zangeres en twee zangers weet Still Working het publiek telkens weer te vermaken. De band is regelmatig te zien tijdens feesten, evenementen en festivals, waaronder Uden on Ice, De Afzakkerij op de Noordkade, Fabriek Magnifique in Veghel en de kermis in Mariaheide.

Het optreden vindt plaats van 14.00 tot 17.00 uur in De Brink, St. Antoniusplein 7 in Eerde. De toegang is gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant