
Brabants gezin Kessler volgt Spaanse droom in Ik Vertrek
Human Interest 18.010 keer gelezenSCHIJNDEL/UDEN/COIN | Vanavond is de familie Kessler; Bart (31), Loes (36) en hun jonge kinderen Kae (4) en Yuki (2) te zien in het televisieprogramma Ik Vertrek. In de aflevering met de van oorsprong Schijndelse Bart, die inmiddels in Uden woonde, volgt de camera hen tijdens hun avontuur in het zonnige Spanje.
Volgens de programmapagina van Ik Vertrek verruilt het gezin hun leven in Brabant voor een nieuw avontuur in het Spaanse Coín, in de buurt van Málaga. Daar kopen zij een oude finca met het plan om een bed and breakfast te beginnen. Hun droom is om vijf kamers te realiseren en daarnaast tien camperplaatsen aan te bieden.
Het stel gaat voortvarend van start, maar loopt al snel tegen de realiteit aan. Met een beperkt budget van 25.000 euro moet vrijwel alles worden opgeknapt. Oude paardenstallen worden omgebouwd tot sanitairruimte en de camperplaatsen moeten zo snel mogelijk inkomsten genereren. Ondertussen krijgen ze te maken met praktische tegenslagen, waaronder weersomstandigheden en technische problemen.
Op de website van Ik Vertrek is te lezen hoe het gezin probeert hun Spaanse droom waar te maken, terwijl zij ook moeten wennen aan een nieuwe omgeving, een andere taal en het ondernemerschap in het buitenland.
De aflevering met de familie Kessler is vanavond te zien om 20.35 uur op NPO 1. Maar ook terug te kijken via NPO Start.








