
Kampeerweken bij De Wit Schijndel: inspiratie, demo’s en daktenten
Zakelijk 1.252 keer gelezenSCHIJNDEL | Kampeerliefhebbers opgelet! Tot en met zaterdag 10 mei staat De Wit Schijndel weer volledig in het teken van de Kampeerweken. Of je nu met een tent, vouwwagen of daktent op pad gaat – deze weken zijn dé kans om je te laten inspireren, slimme kampeerspullen aan te schaffen én je vragen te stellen aan echte merkspecialisten.
Tijdens de Kampeerweken zijn er diverse leuke acties én keert de populaire Daktentendag terug op zaterdag 10 mei. Maar ook zaterdag 3 mei mag je niet missen: dan vindt namelijk de KampeerKennisdag plaats. Een dag vol demonstraties en advies op maat. Buiten kun je terecht voor een demo van de Coopop e-scooter en binnen staan merkspecialisten voor je klaar bij verschillende afdelingen, waaronder:
Voortenten van Brand, Reda, Isabella, Doréma en Walker
Tenten van Wild Country en Terra Nova
Vouwwagens van Campooz en Alpenkreuzer
Caravan- en camperaccessoires van Fiamma
Kampeerartikelen van Hyckes
De Kampeerweken worden op zaterdag 10 mei afgesloten met de Daktentendag, met daktenten van Sheepie, Wildland en Dare to be Different Outdoor opgesteld op het buitenterrein. Verder zijn er demonstraties van kampeermerken Hyckes en Crespo, én er wordt live gekookt tijdens een BBQ-demo van een echte chef.
De winkel van De Wit Schijndel is tijdens deze dagen geopend van 09.30 tot 17.00 uur.








