Afbeelding
Foto:

MO12-1 van De Hopbel kampioen!

Sport

SCHIJNDEL | Afgelopen zaterdag is het meisjesteam MO12-1 van De Hopbel kampioen geworden! De laatste seizoenshelft speelden zij in de hoogste klasse die in Zuid-Nederland mogelijk is in de 9-tallen: de eerste klasse. Enigszins zenuwachtig begonnen ze aan de wedstrijd. De verdediging stond als een huis, en toen ze eenmaal gingen scoren, werden er erg mooie en succesvolle combinaties gemaakt.

De competitie is nog niet eens afgelopen, en ongeslagen hebben zij het kampioenschap binnen kunnen halen tegen het zeer sportieve Mierlo MO12-1, met een uitslag van 7-1.

“Superknap gedaan, meiden en coaches! We kijken alweer uit naar wat het volgende seizoen ons brengt met dit succesvolle team”, aldus de trotse ouders.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant