
Muzikaal korenfestival tijdens Schijndel UitdeKunst
Recreatie en Toerisme Foto's 402 keer gelezenSCHIJNDEL | Het korenfestival van Schijndel UitdeKunst heeft zaterdag voor een gezellige en muzikale middag in het centrum gezorgd. Op de terrassen van onder meer Bij Karakter, Le Verre en ’t Tramhuys genoten bezoekers van optredens van verschillende koren.
Tussen 12.00 en 16.30 uur klonken er uiteenlopende muziekstijlen door het centrum. Van Nederlandstalige meezingers tot sfeervolle luisterliedjes en vrolijke popsongs: het programma bood volop variatie. Onder andere Gimmes Vocaal, Kinderkoor No Kidding, Smartlappenkoor Ome Jan en Gezelligheidskoor Potpourri verzorgden optredens.
De terrassen zaten goed vol en bezoekers bleven regelmatig staan om mee te zingen of te luisteren naar de verschillende koren. Daarmee vormde het korenfestival opnieuw een sfeervol onderdeel van Schijndel UitdeKunst.



































































