Winnende 18+ wagen.
Winnende 18+ wagen.

Uitslag optocht Mullukzuipertjesland 2026

Carnaval 87 keer gelezen

GEMONDE | De optocht van zaterdag 14 februari bracht opnieuw kleur, creativiteit en veel enthousiasme in het dorp. De deelnemers maakten er een stralende editie van, met wagens en loopgroepen in verschillende categorieën.

Bij de loopgroepen tot 18 jaar ging de eerste prijs naar Saar & Liz met ‘Stralende troetelbeertjes’. In de categorie 18+ was DZN de winnaar met ‘Loate gij ons stralen?’. De tweede plaats was voor De Langste Weg met ‘DLW laat jullie stralen’, gevolgd door Blauwe Bek met ‘Gimde in je hart is ’n stralend Gimde’ op de derde plek.

In de categorie wagens tot 18 jaar pakte De Deurtrekkers de eerste prijs met ‘Carnaval in ons hart’. CV Bakt d’r niks van eindigde als tweede met ‘Kids laten stralen’, en CV Bende van Ellende werd derde met ‘Boeren stal’.

Bij de wagens 18+ ging de overwinning naar CV Van de Kaart met ‘Bakkerij’. De tweede plaats was voor CV De Gangmakers met ‘Mee ons Mario op dn baan, zulle wij veur GOUD goan’. CG Dit is nou de jeugd behaalde de derde prijs met ‘Cupido van de kroeg’.

De Romkan-prijs ging naar De Deurtrekkers voor ‘Carnaval in ons hart’. De aanmoedigingsprijs werd uitgereikt aan Blauwe Bek met ‘Gimde in je hart is ’n stralend Gimde’.

De optocht liet zien dat carnaval in Mullukzuipertjesland leeft als nooit tevoren.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant