De gevel van de winkel wordt groen gemaakt.
De gevel van de winkel wordt groen gemaakt. Foto: Bas Ulehake

Nieuwe reptielenspeciaalzaak Reptile Cave wil liefhebbers samenbrengen

Zakelijk 34 keer gelezen

SCHIJNDEL | Liefhebbers van reptielen en exotische dieren kunnen vanaf zaterdag 30 mei terecht bij een nieuwe speciaalzaak: Reptile Cave, aan de Hoofdstraat 66. Initiatiefnemer Jeffrey van Engeland wil met de winkel een plek creëren waar passie voor reptielen, kennis en dierenwelzijn samenkomen.

De winkel richt zich zowel op beginnende reptielenhouders als ervaren hobbyisten. Bezoekers kunnen er straks terecht voor dieren, terrariums, voeding, inrichting en persoonlijk advies.

In Reptile Cave worden verschillende reptielen aangeboden, waaronder slangen, gekko’s, leguanen en varanen. Daarnaast komt er een uitgebreid aanbod aan complete terrariums. Ook maatwerk behoort tot de mogelijkheden, zodat terrariums kunnen worden aangepast aan de behoeften van het dier én de beschikbare ruimte in huis.

Verder kunnen klanten kiezen uit diverse soorten bodembedekking, schuilplaatsen, decoratie, takken en andere benodigdheden voor het inrichten van terrariums. Ook op het gebied van voeding wil de winkel een compleet aanbod bieden. Zo kunnen klanten terecht voor levend voer zoals krekels, sprinkhanen en meelwormen, maar ook voor diepvriesvoeding zoals muizen, ratten en konijnen.

Volgens Jeffrey van Engeland draait het echter niet alleen om de verkoop van dieren en producten. Goede voorlichting speelt een belangrijke rol binnen de winkel. Klanten kunnen daarom rekenen op advies over verzorging, voeding, temperatuur, verlichting en het verantwoord inrichten van terrariums.

“Het doel is niet alleen om producten te verkopen, maar vooral om mensen enthousiast én verantwoord met reptielen te laten omgaan”, aldus Jeffrey.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant