City Theater Schijndel 2025.Foto: Wiek van Lieshout
City Theater Schijndel 2025.Foto: Wiek van Lieshout Foto: Wiek van Lieshout

Na mei 2025 geen Citytheater meer

Woningbouw 6.621 keer gelezen

SCHIJNDEL | De sluiting van het Citytheater in Schijndel komt steeds dichterbij: eind mei 2025 gaan de deuren van het historische gebouw voorgoed dicht.

Pas wanneer op de locatie van het voormalige Citytheater en The Shooter geheel nieuwe gebouwen verrijzen, zullen de deuren weer openen. Dit keer echter niet voor bezoekers of feestgangers, maar voor bewoners: er worden 27 appartementen gerealiseerd. Hoewel het om nieuwbouw gaat, blijft een link met het verleden behouden. Zo wordt het voorste gedeelte aan de Hoofdstraat, dat niet wordt gesloopt, grondig verbouwd en worden de twee bovenwoningen opgesplitst in vier appartementen.

Afgelopen oktober is het poolbiljart- en dartcenter The Shooter enkele deuren verderop verhuisd naar Hoofdstraat 113b. Of The Social Club - voorheen Tapperij de Beurs - eveneens een nieuw adres krijgt, heeft eigenaar Lars van Drunen nog niet bekendgemaakt.

De exacte data voor sloop, bouw en oplevering zijn nog onbekend, aldus ondernemer Robert van den Brand. Hij benadrukt dat ondernemers en omwonenden zich geen zorgen hoeven te maken over overlast door bouwverkeer: “99,9% van de werkzaamheden zal achterin plaatsvinden.”

Het plan City Theater. Foto: LA Architecten
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
City Theater Schijndel 2025
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant