De winnaars bij elkaar.
De winnaars bij elkaar. Foto:

Peter van Lamoen en Anita van der Voort pakken zilver op NK paratafeltennis

Sport 287 keer gelezen

SCHIJNDEL | Op zaterdag 20 juni werden in Rotterdam de Nederlandse Kampioenschappen paratafeltennis gehouden. Ruim honderd deelnemers uit heel Nederland streden om de nationale titels in zowel het enkel- als het dubbelspel.

Peter van Lamoen uit Schijndel en Anita van der Voort uit Heeswijk-Dinther, beiden lid van tafeltennisvereniging TTCV uit Veghel, kwamen in actie tijdens het NK. In het enkelspel, klasse 3R, vielen zij buiten de prijzen.

In het dubbelspel, klasse 5, verliep het toernooi een stuk succesvoller. Na een nipte nederlaag in de eerste wedstrijd wisten Van Lamoen en Van der Voort hun drie overige partijen overtuigend te winnen. Daarmee eindigden zij op een knappe tweede plaats en mochten zij de zilveren medaille in ontvangst nemen.

Einduitslag klasse 5 dubbel

  1. Cobi Stitselaar / Arno Traa (GSVA Amersfoort)
    Anita van der Voort / Peter van Lamoen (TTCV Veghel)
    Barry Harms / Jeanet Schmitz (GSVA Amersfoort)
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant