Afbeelding
Foto: Wiek van Lieshout

Uitverkochte Blauwe Zaal geniet van Danny Keetels tijdens Blue Friday

Recreatie en Toerisme Foto's 133 keer gelezen

SCHIJNDEL | In een uitverkochte Blauwe Zaal van Spectrum Schijndel verzorgde Danny Keetels, bijgestaan door zijn muzikale vrienden, afgelopen vrijdag 9 oktober de eerste Blue Friday van het seizoen 2026/2027. Het werd een sfeervolle avond vol passie, emotie en muziek.

Keetels werd deze avond bijgestaan door gitarist Fritz Appel, contrabassist Bart van Zandvoort en zanger-gitarist Sjoerd van Berkel. Speciaal voor deze Blue Friday had hij zijn repertoire op verschillende punten aangepast, zodat de nummers ook solo of in duet konden worden uitgevoerd. Daarmee sloot het optreden uitstekend aan bij het intieme karakter van de Blue Fridays.

Met veel passie en emotie bracht Keetels zijn nummers ten gehore. Het talrijk aanwezige publiek volgde het optreden aandachtig en genoot zichtbaar van de muzikale samenwerking. Een avond die als een huis stond.

De volgende Blue Friday staat gepland op vrijdag 6 november. Dan is het de beurt aan Fossen & Toussaint – Chicago Blues Duo.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant