
Effe Serieus en NoColour sluiten Schijndel aan Zee knallend af
Recreatie en Toerisme Foto's 135 keer gelezenSCHIJNDEL | Na vier weken vol muziek, gezelligheid en zomerse sferen is zondagavond een einde gekomen aan Schijndel aan Zee 2026. De afsluitende avond werd er één om niet snel te vergeten. Met optredens van Effe Serieus en NoColour veranderde het stadsstrand op de Markt nog één keer in een groot feest.
Effe Serieus trapte de avond af met een energieke show vol humor, bekende hits en verrassende interactie met het publiek. Niet veel later nam NoColour het stokje over en zorgde de Brabantse coverband voor een spetterende finale. Meezingen, dansen en genieten stonden centraal, terwijl confetti door de lucht vloog en het publiek nog één keer alles gaf.
Met de feestelijke slotavond kwam een einde aan vier succesvolle weekenden waarin de Markt van Schijndel opnieuw veranderde in het gezelligste strand van Brabant. Bezoekers genoten de afgelopen maand van een gevarieerd programma met tributebands, feestavonden, comedy, livemuziek en lokale artiesten.
De organisatie kan dan ook terugkijken op een zeer geslaagde editie van Schijndel aan Zee. Vier weken lang stond ontmoeting, muziek en gezelligheid centraal en ook dit jaar wist het evenement weer duizenden bezoekers naar het centrum van Schijndel te trekken.
Hierbij de eerste serie foto’s van de afsluitende avond.

















































































































