NK Solexrace op de Leemputtenbaan
NK Solexrace op de Leemputtenbaan Foto: Bas Ulehake

Schijndel maakt zich op voor NK Solexrace

Recreatie en Toerisme 153 keer gelezen

SCHIJNDEL | Op 4 juli barst in Schijndel opnieuw de strijd los tijdens de negende editie van Solex Race Brabant. Op het wielerparcours gaan deelnemers individueel of in teamverband de uitdaging aan om de ruim 1.600 meter lange baan zo snel mogelijk af te leggen. Daarmee staat niet alleen de eer op het spel, maar ook de strijd om de Nederlandse titel.

De karakteristieke Solexen zullen weer volop over het parcours ronken, terwijl coureurs alles uit de kast halen om de snelste tijd neer te zetten. De race staat bekend om de combinatie van snelheid, techniek, competitie en gezelligheid, wat jaarlijks veel deelnemers en bezoekers naar Schijndel trekt.

Ook voor kinderen is er dit jaar volop vermaak naast de baan. Terwijl de racers strijden om de overwinning kunnen jonge bezoekers zich uitleven met diverse activiteiten. Van Nerf-schieten tot Oud-Hollandse spelletjes: er is de hele dag van alles te beleven voor het hele gezin.

Achter de schermen zijn de vrijwilligers inmiddels druk bezig met de voorbereidingen. Dankzij hun inzet kan het evenement ook dit jaar weer worden georganiseerd.

Met een uitdagend parcours, fanatieke deelnemers en volop activiteiten voor jong en oud belooft het opnieuw een dag vol actie, plezier en spektakel te worden aan de Leemputtenweg. De toegang is gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant