
Win een rondleiding tijdens de opbouw van Paaspop
Recreatie en Toerisme 1.631 keer gelezenSCHIJNDEL | Scholen krijgen de kans om een rondleiding te winnen tijdens de opbouw van Paaspop. Klassen die willen meedoen, worden uitgedaagd om te laten zien hoe graag zij dit willen.
De opdracht is om met de klas een filmpje te maken over een favoriete artiest die op Paaspop optreedt. Dat kan bijvoorbeeld een dansje zijn, een videoclip, een karaoke-optreden of een sketch van een cabaretier. De invulling is helemaal vrij.
Per klas mag één filmpje worden ingestuurd via saskia@paaspop.nl. In de mail moeten de groep, de naam van de school en de contactgegevens van de leerkracht worden vermeld.
Inleveren kan tot 27 maart. De winnaars krijgen op zaterdag 28 maart bericht. De rondleiding vindt plaats op dinsdag 31 maart in de ochtend.
Vragen over de actie kunnen worden gestuurd naar saskia@paaspop.nl. De organisatie kijkt uit naar de inzendingen van de scholen.








