
Tweede voetbalquiz in The Pub prooi voor Team Rucola
Recreatie en Toerisme 1.303 keer gelezenSCHIJNDEL | De tweede voetbalquiz in The Pub in Schijndel is gewonnen door Team Rucola. In een vol café kregen de 26 deelnemende teams 6 quizrondes voorgeschoteld.
De quiz was ingedeeld in drie blokken, waarbij telkens een plaatjesronde werd opgevolgd door een open vragenronde waarbij de open vragen werden ondersteund door de vele flatscreens in The Pub. In de plaatjesrondes moesten onder meer voetballende vaders en zonen aan elkaar worden gekoppeld en moesten de deelnemers ook logo’s van voetbalclubs uit dezelfde stad aan elkaar koppelen. In totaal werden er 135 vragen afgevuurd op de 26 teams.
De voetbalquiz in The Pub werd ook dit jaar weer georganiseerd door Daan Schellekens en Renso van Nuland met assistentie van Anne Arts, Kim Maas, Marinka Smeulders en Ingrid van Boven. Ook deze editie kijken de quizmasters terug op een geslaagde editie. “We proberen de deelnemers te verrassen met creatieve vragen. De flatscreens in The Pub zijn van grote meerwaarde hierbij. Voor de tweede keer hebben we dankbaar gebruik kunnen maken van de perfecte locatie die The Pub is. Het blijft voor ons geweldig om te zien dat er zoveel teams fanatiek aan de voetbalquiz deelnemen. Daar doen we het uiteindelijk voor, zodat iedereen kan terugkijken op een gezellige en uitdagende middag”, zegt Renso van Nuland.











