Afbeelding
Foto:

Kleding krijgt tweede kans tijdens kledingbeurs EBC Binnenstebuiten

Onderwijs 94 keer gelezen

SCHIJNDEL | Kleding die niet meer wordt gedragen een nieuwe bestemming geven. Met dat idee organiseerde EBC Binnenstebuiten, bestaande uit De Heijcant en ’t Talent, vorige week vrijdag een kledingbeurs voor ouders en kinderen van beide scholen.

De afgelopen maanden werd door ouders en medewerkers volop kleding ingezameld. Dat leverde een flinke hoeveelheid mooie en bruikbare kleding op, die tijdens de beurs een tweede kans kreeg. Daarmee stond de middag niet alleen in het teken van gezelligheid, maar ook van duurzaamheid en hergebruik.

De belangstelling voor de kledingbeurs was groot. Ouders en kinderen namen uitgebreid de tijd om tussen het aanbod te kijken en gingen regelmatig met mooie vondsten naar huis. Volgens de organisatie zorgde dat voor veel blije gezichten.

De beurs was tegelijkertijd een mooi voorbeeld van de samenwerking tussen De Heijcant en ’t Talent. Dankzij de vele kledingdonaties en de gezamenlijke inzet kon de activiteit worden georganiseerd.

Na het succes van deze eerste kledingbeurs smaakt het initiatief naar meer. EBC Binnenstebuiten hoopt daarom in de toekomst opnieuw een kledingbeurs te organiseren, zodat nog meer kleding een tweede leven kan krijgen.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant