
Oude bekenden halen herinneringen op tijdens bijzondere reünie
Human Interest 244 keer gelezenSCHIJNDEL | Oude klasgenoten, bekende gezichten en volop herinneringen aan vroeger. Zaterdag vond in De Nachtegaal het jaarlijkse Sarah en Abraham-feest plaats. Oud-leerlingen uit Schijndel kwamen daar samen voor een bijzondere reünie. Vooraf had de organisatie veel werk verzet om zoveel mogelijk oud-leerlingen op te sporen en persoonlijk uit te nodigen.
De oude klassenfoto’s die voorafgaand aan de reünie al werden gedeeld, kwamen zaterdag als het ware tot leven. Na jaren zagen veel oud-klasgenoten elkaar weer terug. Er werd bijgepraat, gelachen en natuurlijk uitgebreid teruggekeken op de gezamenlijke schooltijd.
Zo werd het een middag en avond vol herkenning, mooie verhalen en herinneringen aan een tijd die voor even weer heel dichtbij kwam.










