schilderen
schilderen Foto: Petra Thoen

kinderworkshop tekenen op de markt

Evenement 128 keer gelezen

SCHIJNDEL | Zaterdag 9 mei staat de weekmarkt in het teken van kunst tijdens Schijndel uit de Kunst. Bezoekers kunnen die middag van 13.30 tot 15.30 uur op de markt terecht voor een bijzondere teken- en schilderworkshop in de openlucht.

Een groep cursisten, bestaande uit kinderen en volwassenen van de beeldende cursussen van Phoenix Cultuur in Schijndel, gaat tijdens de workshop schilderen op de markt. Als onderwerp is gekozen voor de fontein in het centrum van Schijndel. Deze karakteristieke plek vormt een herkenbaar en inspirerend beeld en is ook geschikt om op een speelse en abstracte manier vast te leggen.

Kinderen mogen meedoen. Naast de vaste cursisten is er ook ruimte voor kinderen die op dat moment op de markt aanwezig zijn en graag willen meedoen. Voor hen is er papier en allerlei tekenmateriaal beschikbaar. Zo kan iedereen op een laagdrempelige manier meedoen.

De workshop is die dag te vinden bij de fontein, bij de marktkraam van Phoenix Cultuur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant