
Recordaantal teams bij start nieuw pubquizseizoen in The Pub
Algemeen 357 keer gelezenSCHIJNDEL | De pubquiz in The Pub in Schijndel is donderdag 24 september aan het tweede seizoen begonnen. Met maar liefst 34 deelnemende teams werd direct een record gevestigd. Om alle quizzers een plek te kunnen bieden, werd voor het eerst ook het zaaltje van het Tramhuys als extra quizruimte ingezet.
“Op deze manier kunnen we alle teams herbergen. Heel fijn dat het zaaltje van het Tramhuys als extra quizruimte kan dienen”, vertelt organisator Renso van Nuland uit Schijndel. Hij is blij met de samenwerking. “Prettig dat de samenwerking met The Pub zo vlot verloopt en dat ze hebben meegedacht om toch alle teams te kunnen ontvangen.”
De pubquiz trekt inmiddels niet alleen veel Schijndelse deelnemers. Ook teams uit onder meer Eindhoven, Boxtel en Best weten de weg naar The Pub te vinden. Zelfs vanuit Amsterdam reizen quizzers af naar Schijndel. “De kern wordt nog altijd gevormd door de vaste quizteams uit Schijndel, maar het is leuk om te zien dat ook mensen van verder weg de moeite nemen om te komen quizzen”, aldus Renso.
De winst tijdens de eerste editie van het nieuwe seizoen ging naar team Hagi, Kook en Dillen. Het team wist vorig seizoen ook al meerdere keren de avondwinst te pakken. Het Boxtelse collectief Bart Hein eindigde op slechts een half punt achterstand als tweede.
De volgende pubquiz in The Pub staat gepland voor donderdag 29 oktober. De quiz bestaat uit drie blokken van 25 vragen, waarbij ieder blok ook een plaatjesronde bevat. De avond wordt afgesloten met een muziekronde.
Aanmelden kan door een bericht te sturen naar organisator Renso van Nuland via 06-41839614.








