
Wijkcentrum Bloemenwijk opent deuren op nieuwe locatie, verhuizing in volle gang
Algemeen 2.760 keer gelezenSCHIJNDEL | Het is bijna zover: het nieuwe wijkgebouw aan de Papaverstraat opent binnenkort zijn deuren. De voorbereidingen zijn in volle gang. Afgelopen vrijdag waren de ‘bewoners’ van wijkcentrum De Kajuit druk in de weer met het verhuizen van spullen van de Houtstraat naar de nieuwe locatie.
De officiële start van de activiteiten vindt plaats op dinsdag 10 juni om 13.00 uur. Tijdens dit feestelijke moment wordt niet alleen de sleutel symbolisch omgedraaid, maar ook de nieuwe naam van het gebouw onthuld. De koffie staat klaar en iedereen is van harte welkom.
De officiële opening staat gepland voor eind augustus, maar het wijkcentrum is vanaf 10 juni al in gebruik. Op 11 juni staat de eerste activiteit al gepland. De nationale buitenspeeldag, waar ook iedereen van harte welkom is.
Meer informatie is te vinden op: wijkcentrumbloemenwijkschijndel.nl































