Paaspop dag één.
Paaspop dag één. Foto: Ronie Events

Outsiders: “Muziek is universeel”

Recreatie en Toerisme 1.892 keer gelezen

SCHIJNDEL | Voor Outsiders begon het allemaal met de remix van Kali. Onder andere die track betekende een doorbraak voor de DJ, maar ook de remix van “Engelbewaarder” blijft het goed doen, niet alleen op de hitlijsten maar ook op festivals zoals Paaspop.

“Op Paaspop maakt het eigenlijk niet veel uit,” legt Outsiders uit terwijl hij zich klaarmaakt voor zijn optreden. “Mensen genieten gewoon van de muziek. Het is geen hardstyle festival, en ik ben toevallig de eerste hardstyle dj van vanavond. Dus eigenlijk kan ik doen wat ik wil. Ik houd van shows waar ik lekker plat kan gaan en helemaal los kan gaan.”

Van stevige beats tot Nederlandse meezingers met een persoonlijke twist van Outsiders, alles komt voorbij en het publiek geniet met volle teugen. “Privé luister ik eigenlijk nooit naar wat ik draai,” onthult Outsiders. “Ik ben meer van de jaren ‘70/’80 disco. En dat verwerk ik ook in mijn setjes.” De muziek van Outsiders kent geen grenzen. Naast zijn Nederlandse remixes heeft hij ook een Turks nummer, waarin zijn Turkse roots zijn verweven. “Ik denk dat ik de enige ben die een uptempo 220 Bpm remix van een Turks nummer heeft gemaakt. En die draai ik hier ook!”

“Muziek is voor mij een universeel ding, er zijn geen grenzen aan wat je kunt combineren,” voegt hij eraan toe. Outsiders heeft nog een verrassing in petto voor zijn fans: hij organiseert een eigen soort festival genaamd ‘Dagje Outsiders’. Hoewel hij nog niet kan verklappen wie er komen, belooft hij dat het een spectaculair evenement zal worden waar zijn fans van zullen genieten.

Paaspop dag één.
Paaspop dag één.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant