Liekusfist 2024
Liekusfist 2024 Foto: Bas Ulehake

Carnavalsclubs strijden om beste lied tijdens Liekusfist

Carnaval 2.482 keer gelezen

SCHIJNDEL | Op zaterdag 11 januari staat het eerste carnavalsevenement van 2025 op het programma. Het 64e Liekusfist. Carnavalsclubkes gaan met het thema ‘Schorsbos Dreejt Ut Um’ aan de slag. De avond start om 20.11 uur in de podiumzaal van Spectrum Schijndel.

Het is tevens Schorsbos oudste nog bestaande evenement. Maar de avond leeft als nooit tevoren. Zeven groepen/clubkes gaan strijden in de originele categorie voor het Loet Wouters vaandel. Wie heeft hèt carnavalsnummer van 2025. Daarnaast zijn er acht groepen die de Ik Willem trofee in de wacht willen slepen. Totaal vijftien optredens. Vorig jaar wonnen de nieuwkomers Binnendur is korter het Loet Wouters vaandel en de Plekkers het de Ik Willem trofee. Wie gaat er dit jaar met het vaandel en de trofee aan de haal?

De avond wordt gepresenteerd door Lambèr Gevers en Tom Berkers. De hofkapel zal vele originele nummers begeleiden, waarnaast de open categorie gebruik maakt van bestaande melodieën, voorzien van een nieuwe tekst. Een afwisselende avond, waarbij DJ Robert van de Ven zorgt voor de muzikale opvulling. In de pauze zal er een spetterend optreden zijn van Dirk Drost. Deze avond zal de dansgarde, bestaande uit leden van Turondo, zich voor het eerst presenteren en een optreden verzorgen.

Iedereen is welkom op deze feestavond. Ook doe je niet mee dan ben je uiteraard van harte welkom. Het Liekusfist zal starten om 20.11 uur in Spectrum Schijndel in Schorsbos. Entree is gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant