Afbeelding

Het Dierenplein in Schijndel is dringend op zoek naar nieuwe vrijwilligers

Algemeen 1.513 keer gelezen

SCHIJNDEL | Het Dierenplein in Schijndel is per direct op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Omdat het park aan het Verdipad het aantal vrijwilligers langzaam ziet teruglopen, wordt er een oproep gedaan om nieuwe mensen aan te trekken.

Het Dierenplein vervult een belangrijke functie in de buurt, waar omwonenden graag samenkomen en genieten van het kijken naar de dieren. De diversiteit aan dieren is groot: varkens, geiten, schapen, kippen en andere dieren worden dagelijks verzorgd door een toegewijd team van vrijwilligers.

“Voor dit mooie park is er behoefte aan een aantal nieuwe vrijwilligers die het leuk vinden om dieren te verzorgen, kleine klusjes te doen en ervoor zorgen dat alles er netjes uitziet,” aldus Hans van der Steen en Marij van der Rijt, beheerders van het park. “Iedereen met een warm hart voor dieren is welkom. Veel tijd hoeft het niet te kosten – met een uurtje of twee per week kan er al veel worden bereikt.”

Oproep
Interesse om vrijwilliger te worden op het Dierenplein in Schijndel? Stuur een e-mail naar dierenparken.meierijstad@gmail.com. Er wordt dan zo snel mogelijk contact opgenomen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant