Afbeelding
Foto: Margré van Gestel

Muzikale ‘familie’ bijeenkomsten in Villa Rozenburg

Algemeen 1.088 keer gelezen

SCHIJNDEL | De tweede serie van vijf muziek bijeenkomsten in Villa Rozenburg in Schijndel is alweer achter de rug. Deze keer deden er drie peuters met een (groot)ouder én negen senioren uit Villa Rozenburg mee. 

Een van de senioren vertelt: “Wat ben ik blij met de muziekbijeenkomsten én met het K-O-M muziekboekje. Wanneer ik even niets te doen heb, ga ik alle liedjes zingen. Ik word er zo blij van”. Op woensdagochtend 24 april is er de mogelijkheid voor peuters om kennis te maken met de KOM muziekeducatie lessen samen met de senioren. Na de meivakantie start op woensdag 8 mei 2024 een derde cursus van vijf lessen.

Niet alleen de senioren kijken uit naar ‘het mooiste moment van de week’, ook de peuters zijn dol op ‘Pino’ de handpop waar de les mee begonnen en afgesloten wordt. De negen senioren zingen inmiddels heel veel liedjes mee. De peuters maken contact bij de spelactiviteiten en helpen bij het uitdelen en ophalen van de materialen. In de laatste serie was het thema ‘lente’ en er werd gezongen over ‘Boer Bakkers boerderij’, de peuters bekeken de prentenboeken met de dieren en maakten vol overgave alle dierengeluiden. Ze lieten de krokusbolletjes groeien, hingen de was op, maakten superlange kettingen én ze luisterden naar verschillende vogels zoals de koekoek, de koolmees en de pimpelmees. Ze lieten de eendjes in/op het waterdoek zwemmen. In de laatste les legde mama kip allerlei gekleurde eieren waarna iedereen even later naar hartenlust mee schudde op een fijn muziekje. Doordat er veel herhaald wordt, waar peuters dol op zijn, beginnen ze steeds meer liedjes mee te zingen. Muzikale kwaliteitstijd voor iedereen onder leiding van muziekpedagoge Margré van Gestel. 

Wie eens wil uitproberen of deelnemen aan de KOM cursus iets is voor u en uw peuter, kan op woensdagochtend 24 april een proefles volgen. Deze les start om 10.30 uur in Villa Rozenburg, Mgr. Zwijssenstraat, in Schijndel. Graag even aanmelden via: info@zingendoemaarmee.nl

De volgende serie van vijf lessen start op woensdag 8 mei 2024 tot en met woensdag 5 juni. Kinderen van 1,5 tot 3,5 jaar (met een ouder) kunnen opgegeven worden via het inschrijfformulier op de website: www.zingendoemaarmee.nl 

De bijeenkomsten starten op de woensdagochtenden steeds om 10.30 uur. Om 11.30 uur staat de koffie/thee klaar en is er voor de kinderen ook wat te drinken én wat fruit/lekkers. De kosten voor deelname van een ouder/kind koppel zijn € 25,00 en dat is inclusief een liedjesboekje met alle liedjes uit de lessen en koffie/thee/limonade na afloop. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant