Eerste dag van de Avondvierdaagse in Schijndel
Eerste dag van de Avondvierdaagse in Schijndel Foto: Bas Ulehake

Dinsdag start 14e editie van de Avondvierdaagse in Schijndel

Algemeen 341 keer gelezen

SCHIJNDEL | Aanstaande dinsdag 26 mei gaat om 18.00 uur de 14e editie van de Avondvierdaagse van start. Vanuit de podiumzaal van Spectrum Schijndel kunnen wandelaars vertrekken voor mooie routes door Schijndel en omgeving.

Inschrijven
Online inschrijven voor de Avondvierdaagse kan nog steeds via:
https://kwbn.tixxy.nl/nl/A4D-Schijndel-2026/add-participant

Het inschrijfgeld bedraagt 7 euro per persoon voor vier dagen inclusief medaille. Ook is het mogelijk om voor één of meerdere losse dagen in te schrijven. De kosten hiervoor zijn 2,50 euro per dag, zonder medaille. Wie meerdere dagen wil meelopen, kan meerdere losse dagkaarten kopen.

Ook ouders en begeleiders dienen zich in te schrijven wanneer zij meelopen. Zij maken immers eveneens gebruik van de voorzieningen onderweg, zoals de versnaperingen.

Lukt online inschrijven niet, dan kan tijdens de Avondvierdaagse worden ingeschreven bij het inschrijfbureau in Spectrum Schijndel. Daar is eventueel hulp beschikbaar bij het online inschrijven en kan ook contant betaald worden.

Starttijden
Voor de afstanden van 5 en 10 kilometer en de rolstoelroute kan dagelijks gestart worden tussen 18.00 uur en 19.00 uur. Deelnemers aan de 15 kilometer kunnen starten tussen 18.00 uur en 18.30 uur.

Afmelden bij het inschrijfbureau in Spectrum Schijndel kan tot 22.00 uur. Bij vertrek en terugkomst dient het startbewijs gescand te worden. De organisatie vraagt deelnemers daarom het startbewijs bij de hand te houden, zodat het scannen vlot kan verlopen.

Tropische temperaturen
Na een koele en natte periode lijken de weersomstandigheden deze week zomers te worden. De organisatie roept wandelaars daarom op extra alert te zijn. Het advies luidt om voldoende zonnecrème te gebruiken, een pet of ander hoofddeksel te dragen en genoeg drinken mee te nemen voor onderweg.

Niet alleen wandelen
Ook dit jaar ondersteunen diverse sponsoren de Avondvierdaagse financieel of delen onderweg iets lekkers uit aan de wandelaars. Op de uitdeelposten zijn bovendien toiletten aanwezig.

Op de laatste dag kunnen deelnemers op eigen tempo richting de finish bij Spectrum Schijndel wandelen. Daar worden de lopers feestelijk onthaald en kunnen zij hun medaille en eventueel een wandeldiploma in ontvangst nemen. De Avondvierdaagse wordt afgesloten met luchtkussens voor de kinderen en muziek van dj Peter Hellings.

De organisatie verwacht opnieuw vier sportieve en gezellige dagen. Meer informatie is te vinden op www.avondvierdaagseschijndel.nl en via de socialmediakanalen van Avondvierdaagse Schijndel.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

Uit de krant